Armina Mevlani rrëfehet pas akuzave për botox

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:48 08-07-2016 Armina Mevlani rrëfehet pas akuzave për botox

Partnerja e Shkëlzen Berishës, njëkohësisht modelja e njohur Armina Mevlani flet pas akuzave për botox.

Armi thotë se është 100% natyrale dhe se kurrë nuk do të bëjë ndërhyrje në fytyrën e saj veç trajtimeve përmes maskave e kremrave të ndryshëm.

“Jam 100% natyrale, 0% botoks në fytyrën time, dhe s’do bëj kurrë! E vetmja gjë që bëj janë trajtimet e fytyrës”, shkruan Armi në IG ndërsa poston këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026827096939087
array(1) { ["section"]=> string(51) "armina-mevlani-rrefehet-pas-akuzave-per-botox-45945" }