Armina Mevlani-Shkëlzen Berishës: Sa të mirë e ke fotografin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:13 19-03-2015 Armina Mevlani-Shkëlzen Berishës: Sa të mirë e ke fotografin Shkëlzen Berisha

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Berisha pas shumë kohësh ka vendosur të ndryshojë foton e profilit në “facebook-un” e tij. Me kostum të zi, këmishë të bardhë dhe karvatë të kuqe, Berisha duket vërtet zotëri.

Kjo gjë nuk kishte se si t’i shpëtonte nga vëmendja të dashurës së tij Armina Mevlanit e cila i ka lënë edhe një koment ku shkruan: “Sa të mirë e ke fotografin, hahaha! Si yll ke dalë”.

Nuk e dimë nëse Armina i referohet vërtet ndonjë fotografi personal që mund të ketë i dashuri i saj Shkëlzeni apo mos ndodhta pas “fotografit” fshihet vetë ajo.

Nejse, ne mendojmë që sido që të jetë puna, Armina ka të drejtë (për pjesën e fotografit sigurisht).

Komenti i Arminës te Shkëlzeni

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02060604095459
array(1) { ["section"]=> string(64) "armina-mevlani-shkelzen-berishes-sa-te-mire-e-ke-fotografin-6312" }