Armina Mevlani tërheq vëmendjen e super modeles Belen Rodriguez

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:04 31-03-2016 Armina Mevlani tërheq vëmendjen e super modeles Belen Rodriguez

Armina Mevlani ka arritur të tërheq vëmendjen e super modeles Belen Rodriguez. Bukuroshja shqiptare ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku tregohet pëlqimi që Rodriguez ka bërë për Arminën.

Belen ka pëlqyer foton e Arminë në faqen “chique_le_frique” dhe asaj nuk i ka shpëtuar ky detaj i rëndësishëm.

“Belen Rodriguez pëlqen foton time” shkruan Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës.

1929824_10207888077274291_5908418169467175136_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I dashuri 22 vjeçar i bën dedikim publik Olta Gixharit
Noizy ndan Tunën me Cozman? »
Article Logic
Execution time: 0.0041608810424805
array(1) { ["section"]=> string(69) "armina-mevlani-terheq-vemendjen-e-super-modeles-belen-rodriguez-36534" }