Armina Mevlani tregon ‘seretet’ e lidhjes e Shkëlzenin, ja çfarë thotë për të (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:08 14-11-2016
armina mevlani ne altar by gazetaexpress-shqiperi

E fejuara e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Armina Mevlani në tregon sekretet e lidhjes së tyre e cila prej kohësh u mbajt e fshetë dhe çifti evitonte daljet sëbashku.

“Tashë gjërat kanë ndryshuar, bëjmë të gjitha gjërat që bën një çift normal, shkojmë në teatër dhe kinema” thotë blogerja.

Po ashtu Mevlani tregon se ndryshe nga ajo Shkëlzeni nuk I pëlqen aspak dritat e kamerave dhe aparateve dhe nuk është shumë I dhënë pas festive.

“Si çdo lidhje publike deri sa çifti sigurohet, nuk mund të jetë menjëherë publike. Pritëm sa kaloi pak kohë, sigurisht që ishte e vështirë. Tani ruhemi nuk mund të them që nuk ruhemi sepse nuk mund të jemi gjithmonë kudo duke ecur thjeshtë. Por mund të jemi të pranishëm ë evente, mund të shkojmë në teatër, kinema si të gjithë çiftet e tjerë”, u shpreh Armina për Ekspress.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022552967071533
array(1) { ["section"]=> string(86) "armina-mevlani-tregon-seretet-e-lidhjes-e-shkelzenin-ja-cfare-thote-per-te-video-59443" }