Armina s’i ndahet qëllimit, blen makinën e ëndrrave (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:27 25-11-2017 Armina s’i ndahet qëllimit, blen makinën e ëndrrave (VIDEO)

Blogerja e njohur Armina Mevlani disa ditë më parë publikoi  disa foto të makinës së ëndrrave, mirëpo pas fotove ka publikuar dhe video.

Blogerja është fiksuar me makinën  që shihet në këtë video, por nga postimet e shpeshta na lë të kuptojmë se e ka bërë të vetën.

Nga postimet e saj kuptohet qarte se blogerja e dëshiron jashtë mase makinën, saqë ka hedhur dyshime se mund ta ketë blerë, por në fakt ende nuk dihet me saktësi.

 

Sway

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021845102310181
array(1) { ["section"]=> string(63) "armina-s-i-ndahet-qellimit-blen-makinen-e-endrrave-video-100713" }