Armina, Shkëlzeni dhe Rex pushojnë sëbashku në bregdet (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:04 15-06-2015

Armina Mevlani është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht përcjell për publikun foto apo video-regjistrime. Në videon e fundit të publikur prej saj shfaqet sëbashku me të dashurin, Shkëlzen Berishën, i cili me sa duket i bën qejfin të dashurës me këto video, më shumë sesa dëshira e tij e vërtetë.Çifti ka kaluar fundjavën në plazh dhe shoqërues i tyre është edhe qeni i Shkëlzenit, Rex.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02408504486084
array(1) { ["section"]=> string(65) "armina-shkelzeni-dhe-rex-pushojne-sebashku-ne-bregdet-video-13600" }