“Arratisja” e Arditit në brigjet turke, ja me kë po i kalon pushimet. Nuk reziston pa komentuar Eni Çobani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:05 28-08-2016 “Arratisja” e Arditit në brigjet turke, ja me kë po i kalon pushimet. Nuk reziston pa komentuar Eni Çobani

Moderatori Ardit Gjebrea po kalon ditë fantastike nën shoqërinë e familjes së tij.

Ai ka postuar një foto me të bijën, Anën, ku “babë e bijë” duken tepër të lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrir.

Komentet e ndjekësve të tij kanë qenë nga më pozitivet dhe ndër më të përzemërta.

Dhe juristja Eni Çobani nuk ka ndenjur pa komentuar duke thënë se fëmijët janë yjet që na zbukurojnë ditën.

arditi.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Noti i parë për ‘peshkun’ e Kledi Kadiut (Video)
"Puthja e vdekjes", 17-vjeçari humb jetën nga e thithura e të dashurës në qafë »
Article Logic
Execution time: 0.020739078521729
array(1) { ["section"]=> string(108) "arratisja-e-arditit-ne-brigjet-turke-ja-me-ke-po-i-kalon-pushimet-nuk-reziston-pa-komentuar-eni-cobani-51091" }