Arrestimi i “peshqëve të mëdhenj”, zyrtari i PD: Koha që të gjithë të kapen me rrjetën e madhe të drejtësisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:21 08-11-2017 Arrestimi i “peshqëve të mëdhenj”, zyrtari i PD: Koha që të gjithë të kapen me rrjetën e madhe të drejtësisë

Deklarata e djeshme e ambasadorit amerikan Donald Lu lidhur me arrestimin e të gjithë atyre që ai i quajti “peshq të mëdhenj” ka sjellë reagime të shumta në politikën shqiptare.

Për këtë çështje ka folur edhe ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Ristani.

Në një postim në rrjetet sociale Ristani shkruan se është koha që në rrjetën e drejtësisë të bien jo vetëm një apo dy peshq të mëdhenj, por të gjithë ata që janë përfshirë në akte korruptive përgjatë këtyre viteve.

“Çdo demokrat dhe njeri i ndershëm i këtij vendi duhet të duartrokasë ambasadorin Lu dhe specialistët amerikanë antikrim”, shkruan Ristani ndër të tjera në profilin e tij në facebook.

Më poshtë postimi i plotë i Arben Ristanit: 

Screenshot_6.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqipëria rizgjidhet në Bordin Ekzekutiv të UNESCO-s, ministri Bushati ka një premtim
‘Do kapim peshkun e madh’, plas humori në internet me deklaratën e Donald Lu (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.020028114318848
array(1) { ["section"]=> string(110) "arrestimi-i-peshqeve-te-medhenj-zyrtari-i-pd-koha-qe-te-gjithe-te-kapen-me-rrjeten-e-madhe-te-drejtesise-98839" }