Arrestohen 3 doganierë dhe një punonjës policie, akuzohen për kontrabandë mallrash në Kapshticë

Publikuar tek: barometri, më 08:31 11-11-2017 Arrestohen 3 doganierë dhe një punonjës policie, akuzohen për kontrabandë mallrash në Kapshticë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022797107696533
array(1) { ["section"]=> string(100) "arrestohen-3-doganiere-dhe-nje-punonjes-policie-akuzohen-per-kontrabande-mallrash-ne-kapshtice-99135" }