Arrestohet djali i aktorëve të famshëm, kapet me drogë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:43 06-04-2018 Arrestohet djali i aktorëve të famshëm, kapet me drogë Aktorët Sean Penn dhe Robin Wright

Djali i i çiftit të aktorëvë amerikanë Sean Penn dhe Robin Wright u arrestua në Nebraska,  për posedim droge.

Një zëdhënës i policisë së shtetit shpjegoi se djali 24-vjeçar i aktorëve, Hopper Penn dhe e dashura e tij, 26 vjeçarja Uma Von Wittkamp, u arrestuan pasi një polic i ndaloi automjetin e tyre.

Autoritetet raportojnë se brenda automjetit janë gjetur 14 gram marihuanë dhe katër pilula amfetamina.

Djali i çiftit të aktorëve dhe e dashura e tij u dërguan në burgun e Hamiltonit.

 djali_i_aktoreve.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Helmimi i ish agjentit rus, flasin mjekët: Po rikuperohet mrekullisht
Sekuestrohet HOTEL PERANDORI në Durrës, çfarë zbuloi KRIMI EKONOMIK »
Article Logic
Execution time: 0.0043330192565918
array(1) { ["section"]=> string(60) "arrestohet-djali-i-aktoreve-te-famshem-kapet-me-droge-115923" }