Arrestohet me të shtëna armësh kryetari i komunës, kapet bashkë me gruan dhe djalin, ja arsyeja  

Publikuar tek: rajon, më 11:03 11-07-2018 Arrestohet me të shtëna armësh kryetari i komunës, kapet bashkë me gruan dhe djalin, ja arsyeja    Foto ilustruese

Arrestohet kryetari i komunës së Novo-Sellos, Boro Stojçev nën dyshim për kontrabandë cigaresh. 

Ai është kapur mbrëmjen e djeshme së bashku me gruan dhe djalin e tij si dhe me një tjetër bashkëpunëtor. 

Ndalimi i djeshëm është shoqëruar edhe me të shtëna armësh. Dyshohet se janë konfiskuar plot dy vetura me cigare kontrabandë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Preke majat, por nuk i harrove rrënjët e tua”, Haradinaj i entuziazmuar nga takimi në Londër me Rita Orën
“Po ndryshohen kufijtë me Shqipërinë”, opozita greke reagon ashpër pas deklaratës së Johannes Hahn »
Article Logic
Execution time: 0.016777992248535
array(1) { ["section"]=> string(100) "arrestohet-me-te-shtena-armesh-kryetari-i-komunes-kapet-bashke-me-gruan-dhe-djalin-ja-arsyeja-127524" }