Arrestohet në Itali 37-vjeçari shqiptar, grabitës serial

Publikuar tek: bota, më 10:50 14-07-2016

Policia italiane ka vënë në pranga një 37 vjeçar shqipatr në Cuneo Citadel.

Mësohet se shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet i ditur ishte grabitës serial akuzohet për “mbajtja e armëve të zjarrit”, “grabitje”, “plagosje” si dhe “rrahja e policëve” .

Nga hetimet ka rezultuar se ai ishte pjesë e një bande grabitësish.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023680925369263
array(1) { ["section"]=> string(61) "arrestohet-ne-itali-37-vjecari-shqiptar-grabites-serial-46538" }