Arrestohet për posedim dhe përdorim droge djali i Madonës, Rocco

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:14 23-11-2016 Arrestohet për posedim dhe përdorim droge djali i Madonës, Rocco Madona me djalin e saj Rocco

Djali i këngëtares Madona, Rocco, është arrestuar në Londër për posedim droge. Ngjarja ka ndodhur që në 28 shtator por policia e ka bërë të ditur vetëm tani. 

Policia u njoftua nga banorët e zonës Camden (ku jeton babai Guy Ritchie), të cilët ishin shqetësuar nga pasthirrmat e një grupi fëmijësh. Ndërmjet të rinjve edhe Rocco, që, pas mbërritjes së agjentëve është parë të hedh poshtë diçka.

Në rrobat e tij janë gjetur edhe gjurmë hashashi. Rocco u dërgua në një postë policie në veri të Londrës dhe më pas u lirua. Sipas asaj që u tha nga burimet zyrtare atij i është sugjeruar të vizitojë një qendër rikuperimi. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047934055328369
array(1) { ["section"]=> string(69) "arrestohet-per-posedim-dhe-perdorim-droge-djali-i-madones-rocco-60412" }