Arta Dobroshi në klipin e ri të “Massive Attack” (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:53 29-07-2016

Aktorja e famshme kosovare, Arta Dobroshi, është protagoniste në klipin e fundit të grupit “Massive Attack”.

Kënga titullohet “Come Near Me” -“Eja afër meje” në shqip dhe është bashkëpunim me muzikantin britanik Ghostpoet, emri i vërtetë i të cilit është Obaro Ejimiwe.

“Come Near Me” është pjesë e albumit të ri i cili së pari është publikuar në "Vevo".

Përkrah me Dobroshin, në videoklip luan edhe aktori i shumë serialeve të njohura Jonathan Aris.

Regjisor i këngës është Ed Morris.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023713827133179
array(1) { ["section"]=> string(58) "arta-dobroshi-ne-klipin-e-ri-te-massive-attack-video-48115" }