Arta Marku në Paris, kryeprokurorja merr pjesë në takimin e rëndësishëm

Publikuar tek: aktualitet, më 18:31 16-05-2018 Arta Marku në Paris, kryeprokurorja merr pjesë në takimin e rëndësishëm

Kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohëshme Arta Marku ndodhet në kryeqytetin e Francës, Paris.

Marku do të marrë pjesë në takimin për 10-vjetorin e shoqatës së kryeprokuroreve dhe kryegjyqtarëve të Bashkimit Evropian.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandali me produktet ushqimore, Prokuroria dërgon për gjykim 8 persona dhe pronarin e firmës
Xhafaj s’jep dorëheqjen, rrefehet për vëllain e tij: Bëra çmos të bëhet njeri me vlera, ai... »
Article Logic
Execution time: 0.043900966644287
array(1) { ["section"]=> string(77) "arta-marku-ne-paris-kryeprokurorja-merr-pjese-ne-takimin-e-rendesishem-121007" }