Arta Marku raporton, deputetët e PD bëjnë zhurmë: Zoti kryetar a mund të vazhdoj?!

Publikuar tek: aktualitet, më 14:03 11-07-2018 Arta Marku raporton, deputetët e PD bëjnë zhurmë: Zoti kryetar a mund të vazhdoj?! Arta Marku, kryeprokurore

Kryeprokurorja Arta Marku po raporton tani te Komisioni Parlamentar i Ligjeve për analizën vjetore të institucionit të ajo drejton. 

Në sallë janë edhe deputetët e opozitës që pasi kanë dëgjuar për pak Markun të lexojë ato që ka shkruar, kanë nisur të flasin duke shkaktuar zhurmë në sallë. E shqetësuar, Marku ka ndaluar dhe ka pyetur kryetarin e Komisionit Ulsi Manja nëse mund të vazhdojë.

“Zoti kryetar a mund të vazhdoj”, i tha Marku Manjës duke rivendosur disi qetësi. Në raportimin e saj Marku tha se drejtësia penale ka pësuar një reformim të thellë. Vitin që shkoi, siç raportoi Marku, veprimtaria e prokurorisë ka ngjallur diskutime dhe debate të vazhdueshme profesionale nga ana e prokurorëve për ndryshimet e reja.

“Aktualisht e them me bindje të plotë se ka një ndryshim cilësor”, u shpreh ndër të tjera kryeprokurorja.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lobimi 150 milion dollarë i PD-së në Amerikë, Departamenti Amerikan i Drejtësië nis hetimet
Arta Marku bën bilancin e 2017-ës: Në hetim disa grupe kriminale, 6 procedime për gjyqtarët, 12 për funksionarët »
Article Logic
Execution time: 0.33764410018921
array(1) { ["section"]=> string(85) "arta-marku-raporton-deputetet-e-pd-bejne-zhurme-zoti-kryetar-a-mund-te-vazhdoj-127542" }