Artan Fuga komenton deputetët sot në Kuvend dhe jep një porosi që duhet ta kryejnë mediat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:36 17-12-2015 Artan Fuga komenton deputetët sot në Kuvend dhe jep një porosi që duhet ta kryejnë mediat

Akademiku dhe shefi i Departamentit të Gazetarisë dhe Komunikimit në Universitetin e Tiranës, Artan Fuga, komenton ngjarjet e sotme në Kuvendin e Shqipërisë.

Ai u jep medieve, e gazetarëve një porosi që duhet ta përmbushin sa më shpejt të kenë mundësi:

“... Kamerat duhet të ikin nga transmetimi live i të enjtes në Kuvend sa më shpejt të jetë e mundur...

Përndryshe bëjnë një gafë morale dhe profesionale, për të mos thënë më tepër, të pafalshme, duke u bërë nga informuese në pjesëmarrëse në dramën shqiptare.”, shkruan Fuga.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023025989532471
array(1) { ["section"]=> string(95) "artan-fuga-komenton-deputetet-sot-ne-kuvend-dhe-jep-nje-porosi-qe-duhet-ta-kryejne-mediat-27996" }