Artan Hoxha largohet pas shumë vitesh nga 'News24', ja ku do e shohim

Publikuar tek: barometri, më 08:29 02-08-2018 Artan Hoxha largohet pas shumë vitesh nga 'News24', ja ku do e shohim

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha është larguar përfundimisht nga televizioni “News24”, mëson Newsbomb.al.

 

Pas shumë vitesh në ekranin e “News24” dhe Gazetën Shqipatre ku realizoi dhjetra dossier, komente, analiza, gazetari Hoxha ka vendosur të largohet. Ai tashmë do të jetë pjesë e “Report Tv”.

Newsbomb.al mëson se marrëdhëniet e Hoxhës me televizionin u ftohën pas përballjes së tij të ashpër nga emisioni “Studio e Hapur” me ish-kryeministrin Sali Berisha në lidhje telefonike.

Që prej atij momenti Artan Hoxha u shfaq gjithnjë e më rrallë te “News24” derisa pak ditë më parë, “debutoi” te “Report TV me intervistën ekskluzive të Safet Bajrit, shqiptari më i kërkuar nga drejtësia belge.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020849943161011
array(1) { ["section"]=> string(73) "artan-hoxha-largohet-pas-shume-vitesh-nga-news24-ja-ku-do-e-shohim-129901" }