Artan Hoxha në një rrëfim ndryshe: Bashkëshortja gazetare dhe djali...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:49 21-03-2018 Artan Hoxha në një rrëfim ndryshe: Bashkëshortja gazetare dhe djali...

Gazetari investigativ Artan Hoxha është shfaqur ndryshe në një rrëfim për familjen e tij. I ftuar në emisionin “Vila 24” në News 24 Hoxha tregoi nga sa anëtarë përbëhet familja.

Ai u shpreh se është i martuar me Nevilën, e cila është gazetare dhe ka një djalë që tashmë është maturant në gjimnaz.

“Në kontaktet që kam unë edhe me kolegë ky është një profesion jo shumë i komandueshëm për të krikjuar një familje për shkak të kohës. Së dyti është për shkak të angazhimve. Unë jam munduar atë pjesë ta mbaj pak larg. Duke hulumtuar me botën e krimit t’i kupron se një nga pikat më të dobëta që ti mund ta mposhtësh dike është familja. Unë jam i martuar bashkëshortja ime Nevila është gazetare ajo punon në Televizioni Publik dhe ka një sekror tjetër që merret me tema sociale. Nevila është oponenti im kryesor. Kam edhe djalin që është viti i fundit maturant”, është shprehur Hoxha.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Selena Gomez e fton për darkë, ja kush është artisti shqiptar që refuzon këngëtaren
Dhunohet këngëtari shqiptar në mes të qendres tregtare »
Article Logic
Execution time: 0.0046119689941406
array(1) { ["section"]=> string(73) "artan-hoxha-ne-nje-rrefim-ndryshe-bashkeshortja-gazetare-dhe-djali-113995" }