Artan Hoxha plas 'BOMBËN': Policia kthen mbrapsht denoncimet, ja rasti TRONDITËS që FSHEHËN (I thotë me EMRA)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:02 12-07-2018 Artan Hoxha plas 'BOMBËN': Policia kthen mbrapsht denoncimet, ja rasti TRONDITËS që FSHEHËN (I thotë me EMRA) Artan Hoxha

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka bërë një deklaratë të rëndë në edicionin informativ në Ora News.

Teksa foli për grupet kriminale në Shqipëri, Hoxha u ndal te aktiviteti krminal në Elbasan, ku tregoi dhe një fakt tronditës. Sipas gazetarit investigativ, autoritet policiore në Elbasan fshehin denoncimet e qytetarëve ose i kthejnë mbrapsht. Sipas tij, policia nuk ofron mbështetje për qytetarët, ndërsa tregon edhe një rast konkret.

“Shtetasi Usa Magashi është mbajtur peng disa orë. I vëllai i tij është marrë peng dy muaj më parë, shtëpia i ishte djegur dy muaj më parë. Familjarët kanë bërë kallëzim, por u është kthyer mbrapsht”- tregon gazetari.

Sakaq, shton: "Di që skuadrat inteligjente të policisë janë vënë në dijeni se grupet kriminale në Elbasan kërkojnë vrasës me pagesë nga qytete të tjera”.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 613 kg kokainë në Durrës, sekuestrohen llogaritë bankare të “Arbi Garden”. Ja shuma që u gjet
Lumi i Bunës në gjendje të tmerrshme, askush nuk merr masa për ndotjen (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0073180198669434
array(1) { ["section"]=> string(110) "artan-hoxha-plas-bomben-policia-kthen-mbrapsht-denoncimet-ja-rasti-trondites-qe-fshehen-i-thote-me-emra-127703" }