Artan Shkreli në foton me bluzë të verdhë e llampë në dorë. E bija i shpjegon pse ia ka publikuar…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:30 08-03-2016 Artan Shkreli në foton me bluzë të verdhë e llampë në dorë. E bija i shpjegon pse ia ka publikuar…

Pas bashkëshortes, një mesazh i fortë i shkon Artan Shkrelit nga vajza. Anna i publikon foton me llampë në dorë dhe bluzë të verdhë. Anna Shkreli i shpjegon të atit pse i ka publikuar këtë foto dhe pse për të llampa në dorën e tij i ka sjellë këtu ku janë.

Ja çfarë i shkruan e bija ditën e tij të lindjes, teksa me përkëdheli Shkreli e quan ‘’Annusha Ime’’.

“Pse ktë foto? Sepse është karakterizuese për ty dhe për imazhin që unë kam për ty.

Si fillim të mbaj mend gjithmonë majë diçkaje, skelave nëpër kantjere apo karabinave. Një herë madje re. Së dyti ktu ke hijen e një superheroi, në një pozicion shum heroik me rrezatimin mbrapa, i veshur me të verdhe pak si Flash i MARVEL. Së treti ajo llampa që ke në dorë mund të jetë fare mirë simbol i të gjitha ideve brilante që na kanë sjellë këtu. Gëzuar ditëlindjen papino!’’, i shkruan Anna.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076370239257812
array(1) { ["section"]=> string(102) "artan-shkreli-ne-foton-me-bluze-te-verdhe-e-llampe-ne-dore-e-bija-i-shpjegon-pse-ia-ka-publikuar-34545" }