Arti botëror në zi: Ndërron jetë repisti i famshëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:29 13-03-2018 Arti botëror në zi: Ndërron jetë repisti i famshëm Craig Mack, repisti i ndarë nga jeta

Këngëtari i hitit botëror “Flava in ya ear” dhe i shumë bashkëpunimeve të suksesshme, ka ndërruar jetë pas një sulmi kardiak në zemër.

Craig Mack ndërroi jetë dje në moshën 46 vjeçare në një spital në Karolina, pasi kohët e fundit kishte treguar probleme me shëndetin.

Lajmin e hidhur e bëri të ditur producenti i tij, i cili tha se këngëtari ishte i përgatitur për këtë fund dhe se nuk kishte frikë.

Reperi u bë i famshëm në vitet ’90 si pjestar i grupi muzikor “Puff Daddy”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armina Mevlani I THOTË TË GJITHA: Ja planet e dasmës sime me Shkëlzenin (VIDEO)
Habit këngëtarja shqiptare: Nuk kam kohë të depilohem (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.021057844161987
array(1) { ["section"]=> string(56) "arti-boteror-ne-zi-nderron-jete-repisti-i-famshem-113158" }