Rama dhe Vuçiç sërish përballë njëri-tjetrit, ja ku do të takohen këtë herë

Publikuar tek: politike, më 22:14 06-08-2015 Rama dhe Vuçiç sërish përballë njëri-tjetrit, ja ku do të takohen këtë herë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe ai i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, duket se do të përballen sërish. Nuk bëhet flajë për takimin gjatë ndeshjes së dy kombetareve, por për një përballje në emisionin e “Okruzenje”.

Në emission do të jetë i pranishëm edhe Goran Svilanoviq , sekretar i përgjithshëm i Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal. Emisioni do të regjistrohet në Vjenë gjatë Samitit të Ballkanit Perëndimor dhe do të transmetohet dy ditë më pas.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryeministri Rama kafe me Elvis Rroshin në qendër të Kavajës (Video)
Veliaj i shpall luftë zhulit: Ditë-natë në betejën me zhulin në Tiranë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0036571025848389
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-17897" }