Filmat që duhet të shihni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Publikuar tek: slide-lart, më 15:10 21-02-2016 Filmat që duhet të shihni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Nëse duhet të ushqeheni sipas shenjës tuaj të horoskopit, duket të zgjidhni partnerin duke ndjekur këshillat e horoskopit, tashmë horoskopi ju sugjeron të shihni filmat që i përshtaten më së miri karakterit tuaj sipas shenjës së hoëroskopit:

Dashi

Ata janë intensive, pak egoist, dhe me të vërtetë pasionantë. Dhe filmat që ata rejomandohet të shikojnë hanë: Mr. and Mrs Smith dhe Lucy

Demi

Ata që janë të shenjës së horoskopit Dem, nga filmat marin kënaqësi të pabesueshme, ata kanë frikë nga ndryshimet dhe shpesh mbështeten në zakonet e vjetra. Filmat që duhet të shikojnë janë: Fast and Furious dhe Prince of Persia

Binjakët

Binjakëtparapëlqejnë filmat unikë. Ata janë të njohur për energji të lartë dhe tolerancë shumë të ulët për mërzinë. Filmat e tyre janë: Origins dhe A beautiful Mind

Gaforrja

Familja është me të vërtetë e rëndësishme për ta, ata janë tolerant dhe janë tendencë të jenë nostalgjikë. Parapëlqejnë të shikojnë filma me jaraktere të forta. Filmat e parapëlqyer janë: The Giver  dhe The Great Gatsby

Luani

Luani është ylli i famshëm i zodiakut. Ata parapëlqejnë filmat e të animuar, ata duhet të shikojnë filma me karajtere që janë pozitivë: Maleficent dhe Ted

Virgjëresha

Janë realistë dhe duan një art të mire, aventurë përmes lidhjeve dhe seksione të jetës. Si shenjë e shërbimit, u pëlqen të jenë të frymëzuar nga dokumentarët që tregon shpirtin njerëzor pushtues mbi lakmisë. Filmat e tyre janë: 12 Years a Slave dhe Amelie

Peshorja

Për Peshoren një film është për gëzim dhe motivimin. Parapëlqejnë komeditë romantike dhe  kur  janë në një gjendje të keqe, ata  shikojnë dokumentarë apo biografi  Filmat që duhet të shikojnë janë: Life of Pi dhe The Wolf Of Wall Street

Akrepi

Ata nuk hezitojnë për të hetuar, mbuluar ose ndaluar anë të jetës. Kjo parapëlqen filmat me hije dhe zombie . Akrepi është i njohur edhe si "shenjëa e  dashurisë."Ata kanë nevojë për të parë një karakter i cili duhet të jetë i qetë dhe i mbledhur dhe plot vullkane nën të. Filmat e tyre: 50 Shades of Grey dhe I am Legend

Shigjetari

Shigjetari është eksplorator. Filmat me skena undhëtimi hanë të preferuarit e tyre.Ata duan të përjetojnë filmin nga një shoqëri që nuk është e tyre. Filmat e tyre hanë: Into the Wild dhe The family

Bricjapi

Janë këmbëngulës dhe të përgatitur të presin të gjitha ata që do të vijnë nga jashtë. Ajo që duket si një komplot vetëm i jep një shans për të shijuar gjithçka në lidhje me të. Ata duan filma me protagonist që kurrë nuk heqin dorë dhe do të shkojnë nëpër ferr për të marrë atë që ata duan. Filmat : The hunger Games dhe The prestige

Ujori

Eshtë shenjë e udhëzimeve për të ardhmen, dhe shpenzimeve të mëdha, ata  shikojnë shfaqje me mister dhe intrigue, me karaktere që i japin zgjidhje problemeve. Filmat e tyre janë: 2012 dhe The Age of Adaline

Peshqit

Peshqit është shenjë e udhëzimeve dhe  idealizmit, në mënyrë që të eksperimentojnë me një lëvizje e lehtë e renditjes ëndërr. Ata janë të tërhequr nga filmat me ndjeshmëri dhe intuitive. Filmat e tyre janë: Stardust dhe Aquamarine

Article Logic
Execution time: 0.018793106079102
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-33157" }