Përplasja/ Nora Istrefi dhe Bruno me të njëjtën këngë (VIDEO)

Publikuar tek: slide-lart, më 10:20 13-03-2016

Norqa Istrefi ka publikuar disa ditë më parë këngën që u shndërrua menjëherë në hit. “Sa t’kom dasht”, titullohet kënga e Norës që mban vulkën e “Massive Production”.

Sakaq, këngëtari Bruno më herët ka publikuar trailerin e “A bon me dit” me produksion Threedots-at.

Refreni duket thuajse identik por ende është e paqartë lidhur me çfarë ka ndodhur, aq kohë sa as njëri e as tjetri nuk janë prononcuar mbi këtë.

 

Article Logic
Execution time: 0.019197940826416
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-34958" }