Jeta luksoze e të dashurit të Lori Hoxhës, kush është Vis Bajraktari

Publikuar tek: slide-lart, më 18:11 24-03-2016 Jeta luksoze e të dashurit të Lori Hoxhës, kush është Vis Bajraktari

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha kujdeset vazhdimisht që të mbajë larg mediave jetën e saj private, por i dashuri i saj i zbulon të gjitha.

Llogaria e tij në instagram tregon shumë për mardhënien e tyre dhe jetën luksoze të Vis Bajraktarit, luks të cilin e ka të trashëguar nga familja.

Duket se Lori dhe Visi janë mjaft të lumtur sëbashku, ata shijonjë kohë me njëri-tjetrin dhe udhëtojnë shpesh.

Ajo i ka dhënë  fund sot të gjitha aludimeve  duke postuar një foto të të dashurit të saj në “Snapchat.”

{gallery}vis{/gallery}

Article Logic
Execution time: 0.0035982131958008
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-35926" }