Rama sportiv por përgjumësh, në një foto me simpatizanten

Publikuar tek: politike, më 19:20 01-05-2016 Rama sportiv por përgjumësh, në një foto me simpatizanten

Kryeministri Edi Rama ka ndaluar në qytetin e Elbasanit gjatë kthimit nga Korça ku inspektoi disa punime në fushën e Devollit dhe një fabrikë.

Gjatë turit në Jug-Perëndim të vendit Rama ka preferuar të mbajë një veshje të lehtë sportive. Por ndërsa ka ndaluar për të shkrepur një foto me një simpatizante në Elbasan, ai duket të jetë përgjumësh, me sytë gjysëm të mbyllur mesa duket nga rreflektimi i diellit mbi retë e qiellit të vranët, por nuk harron të dhurojë një buzëqeshje për kamerën, edhe pse disi të sforcuar.

Më shumë në këtë kategori: « Mesazhi personal që Berisha i çoi Ramës: Do pësosh atë që as në ëndërr nuk do mund ta imagjinosh
Rama inspekton rrugën Qukës-Qafë Plloçë, ky segment rrugor do të ndikojë pozitivisht në të gjithë vendin »
Article Logic
Execution time: 0.003593921661377
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-39206" }