Vetëm dy ditë pas inagurimit, ja si është masakruar parku te Liqeni (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:58 03-06-2016 Vetëm dy ditë pas inagurimit, ja si është masakruar parku te Liqeni (Foto)

Nuk kanë kaluar më shumë se dy ditë qëm prej inagurimit të bujshëm të parkut me lodra për fëmijë te Parku i madh i Liqenit Artificial, dhe disa dëmtime barbare janë shfaqur.

Dëmtimet janë kyer te fusha e basketbollit që ka katër tabela, por siç shihet edhe në foto, koshat janë thyer ndërsa rrjetët janë grisur. Nuk dihet se kush është autori i këtyre dëmtimeve.

13382268_2229676290506404_809915627_n.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Haki Çako në New York, merr pjesë Samitin e Shefave te Policisë të OKB
Helmimi, AKU: Restorant “Artigiano” ka marrë tre herë masa disiplinore me gjobë »
Article Logic
Execution time: 0.019545793533325
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-42375" }