Kapiteni Lorik Cana shijon pushimet me familjen (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:01 08-07-2016 Kapiteni Lorik Cana shijon pushimet me familjen (Foto)

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana prej disa ditësh është duke shijuar pushimet verore me familjen e tij.

sdf44444nshot_1.jpg

Cana ka shpërndarë një foto mes dy vajzave që besohet se janë motra dhe kushërira e kapitenit. Ndërsa dje ai ndau me fansat një foto të tatuazheve të tij patriotike.

LORIKenshot_1.jpg

Më shumë në këtë kategori: « VIP-at shqiptarë përplasen në aeroport dhe bëjnë atë që do e bënin të gjithë
Reperi amerikan Chris Brown mbërrin në Shqipëri (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.020246028900146
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-45963" }