Angela i hipën në qafë të dashurit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:10 30-08-2016 Angela i hipën në qafë të dashurit (Foto)

Modelja Angela Martini dhe i dashur i saj Dragos Savulescu po shijojnë ditët nën krahët e njëri-tjetrit në Ibiza.

Angela ka postuar një foto në rrjetin e saj Instagram ku i ka hipur në qafë të dashurit të saj në mbrëmje teksa perëndon dielli.

 Pamja është shumë romantike dhe e bukur. 

 

Më shumë në këtë kategori: « Eliza Dushku më rinore se kurrë, ja çfarë bën për t'u dukur "trendy" (Foto)
Rradhët e errëta poshtë syve eliminohen vetëm me lugë »
Article Logic
Execution time: 0.021588087081909
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-51355" }