Shpërthejnë ujërat e zeza pranë kompleksit “Dinamo”, rrezik infeksioni për fëmijët dhe sportistët

Publikuar tek: aktualitet, më 08:02 16-10-2016 Shpërthejnë ujërat e zeza pranë kompleksit “Dinamo”, rrezik infeksioni për fëmijët dhe sportistët

Prej disa ditësh, ujërat e zeza kanë shpërthyer pranë kompleksit “Dinamo” te zona e Komunës së Parisit në Tiranë.

Përveç erës së rëndë, zona ku strërviten disa ekipe futbolli dhe argëtohen dhjetëra fëmijë çdo ditë, është kthyer në një rrezik potencial për infeksione. Gjendja është rënduar edhe më tepër pas rreshjeve të shiut gjatë mëngjesit të sotëm.

sdfw43rtsdftgg.jpg

Scrsdfw34tsdfgenshot_1.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Në Gjirokastër, Sarandë e Tepelenë, banorë të shumtë e kalojnë natën jashtë (Foto)
Arrestohet pronari i kamionit me krom, tentoi të korruptojë policinë »
Article Logic
Execution time: 0.0034739971160889
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-56333" }