Interes i lartë për koncertin e 2 janarit, biletat shiten në kohë rekord

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:06 18-12-2016 Interes i lartë për koncertin e 2 janarit, biletat shiten në kohë rekord

Koncerti i Shkëlzen Dolit më 2 janar në Tiranë ka ngjallur interest ë madh për qytetarët. Në pallatin e Kongreseve ditën e djeshmë është vënë re radhë e gjatë për të marrë bileta, të cilat janë shitur në kohë rekord. Edhe kryeministri Rama e ka konsideruar organizimin e Koncertit të Vjenës në Tiranë si një event unikal.

Më shumë në këtë kategori: « Studentët shqiptarë konkurrojnë në Sarajevë: Ja çfarë prezantojnë në "Skills show" dhe si tërhoqën vëmendjen e të gjithëve
Marjana Kondi për puthjen me Robert Ndrenikën: Sa kemi qeshur... S'kemi dubël tjetër »
Article Logic
Execution time: 0.016785860061646
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-63008" }