I riu shqiptar me 100 gram kokainë, por ja si i shpëtoi policisë italiane (Emri)

Publikuar tek: rajon, më 14:12 30-12-2016 I riu shqiptar me 100 gram kokainë, por ja si i shpëtoi policisë italiane (Emri)

Menduan se ishte hajdut, por gjatë një aksioni në banesën e tij policia italiane zbuloi edhe më tepër.

Forca të shumta policie rrethuan godinën dy katëshe për të bërë të mundur kapjen e shqiptarit 23-vjeçar por i riu arriti të hidhet nga kati i dytë në një çati e cila u thye duke bërë që të rrëzohet mbi një makinë.

Më tej shqiptari i identifikuar Gentjan Merkaj u arratis në drejtim të paditur. Gjatë kontrollit në dhomën e tij, policia italiane gjeti 100 gram kokainë dhe 10 këlyshë të racës Labrador.

Article Logic
Execution time: 0.024741888046265
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-64239" }