Kaçe te Skënderbeu “blof” i madh, Takaj ka gati emra të tjerë

Publikuar tek: sport, më 20:01 30-12-2016 Kaçe te Skënderbeu “blof” i madh, Takaj ka gati emra të tjerë

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Ergys Kaçe nuk do të jetë lojtar i Skënderbeut.

Lajmi është bërë i ditur për newsport.al, nga burime të sigurta pranë presidentit Ardjan Takaj, duke hedhur kështu poshtë, çdo lajm që ka qarkulluar për lojtarin e PAOK gjatë ditës së sotme në mediat sportive.

I njëjti burim tha se Takaj ka mbi tavolinë një sërë emrash lojtarësh. Të gjithë nga kampionate të tjera dhe asnjë nga Superliga.

Më shumë në këtë kategori: « La Liga spanjolle kthen sytë nga sulmuesi i kombëtares
Zgjedhja që çuditi të gjithë, shqiptari braktis futbollin për të punuar me kuajt në Suedi »
Article Logic
Execution time: 0.017199039459229
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-64264" }