Urimi i veçantë i gazetarit: ” 2016-ta për t’u vendosur në kornizë, qoftë themel i fortë për Vitin e Ri 2017″

Publikuar tek: sport, më 17:12 31-12-2016 Urimi i veçantë i gazetarit: ” 2016-ta për t’u vendosur në kornizë, qoftë themel i fortë për Vitin e Ri 2017″

Ylli Aga i është bashkuar njerëzve të sportit duke uruar për festën e fundvitit.

Por, urimi i gazetarit të mirënjohur është mjaft domethënës dhe përmbledhës, teksa shkruan në llogarinë e tij në facebook: ” 2016! Nje vit shume i bukur, emocionues, per tu vendosur ne kornize. Deshiroj te jete, gjithashtu, nje themel i forte per gjera me te medha, me te mira, me te paharrueshme! Per te gjithe! Duke filluar nga viti i ri 2017!”, përfundon Aga në urimin e tij.

Article Logic
Execution time: 0.043732881546021
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-64330" }