Ergys Kaçe s’ka vend te PAOK, lihet jashtë skuadrës

Publikuar tek: sport, më 23:40 03-01-2017 Ergys Kaçe s’ka vend te PAOK, lihet jashtë skuadrës

Ergys Kaçe nuk bën pjesë në planet e stafit teknik të PAOK. Mesfushori korçar është lënë jashtë skuadrës në sfidën që ekipi i tij fitoi 1-0 në transfertë kundër Levadhiakosit.

Ndeshja ishte e vlefshme për javën e 13-të të kampionatit grek dhe Kaçe nuk u përfshi as një 18-she.

Një sinjal që tregon se 23-vjeçari nuk është në planet e trajnerit Iviç.

E ardhmja e tij pritet të zgjidhet brenda pak ditësh, ndërsa nuk përjashtohet as mundësia që ai të luajë në Superligën shqiptare, ndonëse shanset janë shumë të vogla.

Më shumë në këtë kategori: « Merkato/ Sadiku dhe Hyka shokë skuadre te ekipi i Serisë A?!
Presidenti Takaj prezanton Ilir Dajën dhe Ardi Memën te Skënderbeu »
Article Logic
Execution time: 0.020323038101196
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-64540" }