Zhduken dy adoleshentë shqiptarë në Britani, kërkohet ndihmë për gjetjen e tyre (Foto)

Publikuar tek: bota, më 18:01 05-01-2017 Zhduken dy adoleshentë shqiptarë në Britani, kërkohet ndihmë për gjetjen e tyre (Foto)

Kanë kaluar gati dy muaj që prej zhdukjes së dy adoleshentëve shqiptarë në Britaninë e Madhe dhe policia nuk ka arritur ende të bjerë në gjurmët e tyre.

Han Oruci dhe Elton Nikolli, të dy 16 vjeç, janë parë për herë të fundit në datën 6 dhe 11 nëntor të vitit të kaluar. Policia britanike që ka shpërndarë dhe fotografitë e tyre kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e dy të rinjve.

Article Logic
Execution time: 0.0022299289703369
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-64676" }