Sadije Berisha hyn në shtëpi dhe gjen këtë dhuratë: Atë natë, as hëngra e as piva, u deshën 3 muaj të më kthehej ndjeshmëria e këmbëve...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:47 09-01-2017 Sadije Berisha hyn në shtëpi dhe gjen këtë dhuratë: Atë natë, as hëngra e as piva, u deshën 3 muaj të më kthehej ndjeshmëria e këmbëve...

Sadije Berisha shprehet entuziaste përmes një statusi në rrjetin social Facebook për faktin që Revista Mbretërore në Ukrainë ka shkruar për dasmën e Princ Leka II me Elia Zaharian.

Sadije Berisha, si organizatore e gjithçkaje, rrëfen se atë natë nuk është ulur për asnjë çast, as ka ngrënë e as ka pirë në mënyrë që të sigurohej që dasma të shkonte siç duhej dhe të ftuarit të ndjeheshin rehat.

Gjithashtu zonja Berisha zbulon se iu deshën 3 muaj ta merrte veten nga këmbët

“U deshën 3 muaj që të më ktheheshe ndjeshmëria në gishtërinjtë e mi pas asaj nate në këpucë me taka”, shkruan Berisha por duket se e gjitha i është shpërblyer përmes këtij artikulli.

 sa.png

Më shumë në këtë kategori: « Aktori i njohur del nga shtëpia dhe zbulon çfarë i kanë bërë punonjësit e Veliajt, shpërthen i nevrikosur
Veliaj tha “Mos shkoni në Dajt” por Blendi Fevziu e sfidon... »
Article Logic
Execution time: 0.0036411285400391
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65021" }