Veliaj tha “Mos shkoni në Dajt” por Blendi Fevziu e sfidon...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:10 09-01-2017 Veliaj tha “Mos shkoni në Dajt” por Blendi Fevziu e sfidon...

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj u bëri thirrje gjithë qytetarëve kryqytetas të shmangin vajtjen në Dajt për shkak të situatës së vështirë të motit.

Por duket se gazetari Blendi Fevizu ka vendosur mos t’ia verë veshin kryebashkiakut dhe ka ngjitur malin e Dajtit. Madje prej andej, Fevziu ka publikuar edhe këtë foto mes dëborës si për t’i bërë “karshillëk” Veliajt.

Më shumë në këtë kategori: « Sadije Berisha hyn në shtëpi dhe gjen këtë dhuratë: Atë natë, as hëngra e as piva, u deshën 3 muaj të më kthehej ndjeshmëria e këmbëve...
Shpërthen fotografi i njohur, prej ditësh pa ujë: Po dal të blej një bidon për halenë »
Article Logic
Execution time: 0.0035109519958496
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65049" }