Ujku zbret nga mali dhe lëviz lirshëm në mest të qytetit (Foto)

Publikuar tek: rajon, më 15:45 10-01-2017 Ujku zbret nga mali dhe lëviz lirshëm në mest të qytetit (Foto)

Sikur të mos mjaftonin këto ditë të ftohta që e kanë prekur vendin e rrjedhimisht, problematike del të jenë edhe qentë endacakë rrugëve.

Por sot sipas një lexuesit të “Malishevapress” në orët e para të mëngjesit në Malishevë afër stacionit të policisë është parë edhe një ujk. "Ne i ftojmë qytetarët për kujdes", bë thirrje ai.

wer234tr24tesh_copy.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Serbia dërgon kërkesën e ekstradimit të Haradinajt
“Shqiptarët po përgatisin sulme terroriste ndaj ambasadave tona”. Deklarata provokuese e Ivica Daçiç merr përgjigje vetëm nga Kosova »
Article Logic
Execution time: 0.00331711769104
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65133" }