Këngëtarja i tregon të gjitha në publik (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:01 10-01-2017 Këngëtarja i tregon të gjitha në publik (Foto)

Këngëtarja dhe kompozitorja e famshme Christina Milian ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë gjatë fotosesionit në premierën e filmit “Live By Night” me regji dhe skenar të Ben Affleck. E veshur me një fustan transparent duke mos i lënë vend imagjinatës.

 

Scehehye7e4bhng.jpg

Article Logic
Execution time: 0.011276006698608
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65137" }