Aktori i njohur i Hollywood anulon dasmën, shokon miqtë me vendimin e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:49 10-01-2017 Aktori i njohur i Hollywood anulon dasmën, shokon miqtë me vendimin e tij

Aktori i njohur i Hollywood, Robert Pattinson prej kohësh është në një mardhënie me FKA Twings dhe pak muaj më parë ata deklaruan se do të martoheshin në vitin 2017-të.

Por, sot mediat e huaja shkruajnë se çifti ka anuluar dasmën me justifikimin se dikush prej të ftuarve mund të publikojë foto nga ceremonia dhe këtë gjë Patinson nuk do ta donte në asnjë mënyrë.

30-vjeçari edhe më parë ka deklaruar se urren të shikojë jetën e tij personale në kopertinat e revistave apo gazetave por, sipas ‘Parent Hearld’ 30-vjeçari është parë sërish nën shoqërinë e ish-të fejuarës së tij Kristean Stewart dhe kjo mund të jetë arsyeja e ndarjes së tyre.

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja i tregon të gjitha në publik (Foto)
Motra e boksierit nxjerr në pah të pasmet seksi (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.024659156799316
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65139" }