Horror në Universitet, merren peng dhjetëra persona

Publikuar tek: bota, më 17:05 10-01-2017 Horror në Universitet, merren peng dhjetëra persona

Një situatë pengmarrje është duke ndodhur në një kampus universitar në Alabama të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Një person i armatosur raportohet se po mban peng stafin e kampusit dhe studentë.

“Nuk u njoftuam për grabitje. Nuk e dimë si është situata”, ka thënë shefi i policisë në vend, transmeton Newsbomb.al

Forca të shumta policie dhe ato speciale SWAT, kanë mbërritur në vendngjarje.

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohen spiunët motër e vëlla, kishin përgjuar mijëra zyrtarë italianë, mes tyre edhe ish-kryeministrin Matteo Renzi
Vdes Clare Hollingworth, gazetarja që njoftoi fillimin e Luftës II Botërore »
Article Logic
Execution time: 0.017071962356567
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65141" }