Publikohet “No lie”, Dua Lipa shkëlqen në krah të Sean Paul

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:04 10-01-2017 Publikohet “No lie”, Dua Lipa shkëlqen në krah të Sean Paul

Sean Paul dhe Dua Lipa kanë publikuar videoklipin e këngës “No lie”. Artistët kanë njoftuar sot publikimin e videoklipit, i cili është publikuar fillimisht në faqen e njohur "Billboard" dhe më pas në kanalin muzikor ‘Youtube’.

Dua Lipa ka shkëlqyer në këtë video, që pritet t’i japë më shumë njohje në skenën ndërkombëtare të muzikës.

Më shumë në këtë kategori: « Motra e boksierit nxjerr në pah të pasmet seksi (Foto)
Valbona Mema revoltohet me Ermal Mamaqin: Ju përshëndes meqë na e preu xhaxhi Ermali..(Video) »
Article Logic
Execution time: 0.017781972885132
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65148" }