Nxori gjoksin te Rudina, këngëtarja shpërthen ndaj kritikëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:01 10-01-2017 Nxori gjoksin te Rudina, këngëtarja shpërthen ndaj kritikëve

Pasi u përfol shumë për daljen e saj me dekolte shumë të hapur në emisionin ‘Rudina’ dhe komentin e moderatores ‘Sa frek paska ardhur’, Anxhela Peristeri ka reaguar me anë të një statusi në rrjetet sociale.

“Si nuk ma ngriti njeri bluzen të Rudina se per pak do dilja topless. Nejse nuk u mërzisni kaq shumë se nuk e bëj më. Do e kem mendjen këtej e tutje”-shkruan këngëtarja, duke ironizuar të gjithë ata që e komentuan këtë veshje të saj. (Who)

15970415_1123577627739758_1106051436_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.020449161529541
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65160" }