Fatmir Hysenbelliu flet për ndarjen nga Anxhelina dhe nëse ndikoi Angela Martini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:52 10-01-2017

I ftuar në 'Fun Day' në InTv, pjesë e bisedës me Fatmir Hysenbelliun nuk mund të mos ishte edhe pyetja e shumëpritur, nëse ishte Angela Martini ajo që ndau nga Anxhelina Hadërgjonaj.

Dhe Fatmiri e ka një përgjigjë për këtë: “Nuk është e vërtetë që ka patur diçka mes meje dhe Angela Martinit. Jemi njohur në Los Angeles nga një grup shoqëror  dhe kemi thjesht shoqëri”, sqaron ai.

Sa i përket një rikthimi të mundshëm me Anxhelinën, ai u shpreh se sot janë vetëm miq por “jetës nuk i dihet”.

Më shumë në këtë kategori: « Nxori gjoksin te Rudina, këngëtarja shpërthen ndaj kritikëve
Lori Hoxha publikon foto nga fëmijëria dhe zbulon ‘sekretin’ e familjes (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0035710334777832
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65170" }