Lori Hoxhën nuk e mban vendi, ngrihet dhe hedh valle në festë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:15 11-01-2017 Lori Hoxhën nuk e mban vendi, ngrihet dhe hedh valle në festë (Foto)

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha njohet tashmë për veshjet e saj plot stil e sharm.

Ajo ka marrë pjesë në një festë dhe ku është fotografuar teksa kërcen.

E veshur me fustan të zi të shkurtër dhe me dekolte të hapur, Lori Hoxha duket se ka ngritur teperaturat në këto ditë acari që kanë mbërthyer vendin.

lori_hoxha_v.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Lori Hoxha publikon foto nga fëmijëria dhe zbulon ‘sekretin’ e familjes (FOTO)
Flet për herë të parë babai i Noizy-t: E vërteta e ‘arretimit’ të djalit tim »
Article Logic
Execution time: 0.0033659934997559
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65199" }