Kryebashkiaku shumë i entuziasmuar, hipën në autobusin e ri dhe publikon video “live”

Publikuar tek: rajon, më 11:01 11-01-2017

Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka qenë shumë i entuziasmuar këtë mëngjes pasi në kryeqytetin kosovar janë vendosur në punë autobusët e rinj.

I shoqëruar nga drejtorët e komunës, Ahmeti ka hypur në një prej autobusëve të rinj dhe këtë moment ka vendosur ta ndaj me të gjithë fansat në “Facebook”.

Për më shumë se një minutë ai ka xhiruar brenda autobusit, i mbushur me udhëtarë.

Article Logic
Execution time: 0.090440988540649
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65211" }