Rikthimi i Joleza Kokës, çfarë e nxori në rrugë ish-kryetaren e FRESSH

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:51 11-01-2017 Rikthimi i Joleza Kokës, çfarë e nxori në rrugë ish-kryetaren e FRESSH

Joleza Koka i është rikthyer tubimeve dhe protestave në rrugë. Ish-kryetarja e FRESSH ka marrë sot pjesë në protestën e organizuar përpara Ambasadës së Francës në Tiranë, ku u kërkua lirimi i Ramush Haradinajt.

Koka ka mbajtur edhe një fjalim të shkurtër gjatë protestës, duke kërkuar lirimin e menjëhershëm të ish-kryeministrit të Kosovës.

Të pranishëm në këtë tubim ishin gjithashtu LRI dhe FRPD.

Screenshot_14.png

Screenshot_12.png

Më shumë në këtë kategori: « Gazetarët flasin me “kode” në studion e Eni Vasilit, moderatorja i tërheq vëmendjen
Befason ish-kryebashkiaku i Përmetit, në temperatura nën 0, zhvishet dhe futet në ujë »
Article Logic
Execution time: 0.0033919811248779
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65215" }