Pas ‘dështimit’ në koncertin e Vitit të Ri, ja çfarë i bëjnë fansat Mariah Careyt (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:15 11-01-2017 Pas ‘dështimit’ në koncertin e Vitit të Ri, ja çfarë i bëjnë fansat Mariah Careyt (Foto)

Pas dështimit në koncertin e fundvitit, gjërat nuk po shkojnë edhe aq mirë për këngëtaren e njohur Mariah Carey.

Sipas ‘Daily Mail’ këngëtares së famshme i kanë dëmtuar yllin e vendosur në Shëtitoren e të Famshmëve në Hollywood.

Carey është nderuar me yllin e famës në vitin 2015 por, fansat e saj dhe mjaft personazhe të njohur mbetën të zhgënjyer nga performance e saj e fundvitit për të cilën këngëtarja fajsoi përgjegjësit e teknikës që kishin organizuar koncertin.

maria01.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Pas Kim, familja Kardashian grabitet përsëri
Instruktorja më e vjetër e jogës zbulon sekretin e jetëgjatësisë, tregon për dietën ushqimore që ka ndjekur (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.014081001281738
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-65218" }